Гідророзподільник Ponar 4WE10 J 62/G24NZ4 ( схема J, 24 вольти)
Код товару: Ponar 4WE10 J 62/G24NZ4
Наявність:
В наявності
Ціна :
Кількість:
Характеристики товару:
Бренд: Ponar Wadowice
Стан: Новий
Тип розподільника: Золотниковий
Управління: Електромагнітне
Кількість гідроліній, шт.: 4
Умовний прохід, мм: 10
Номінальний тиск, МПа: 32
Номінальна витрата рідини, л/хв: 40
Максимальна витрата рідини, л/хв: 80
Конструктивне виконання: Моноблочне
Гарантійний термін, міс: 12
Тип: Гідророзподільник
Опис товару
Купити гідророзподільник преміумкласу від виробника Ponar 4WE10 J 62/G24NZ4 ( схема J, 24 вольти) трипозиційний чотирилінійний, cetop 5, ду=10 мм за найкращою ціною в Україні
Розподільник обладнаний електромагнітним керуванням 24 В, вирізняється високою точністю спрацьовування, стабільною роботою та гарним ресурсом навіть за інтенсивної експлуатації.
Основні характеристики:
• Тип: електромагнітний гідророзподільник
• Модель: 4WE10
• Схема: J (схема 34 в вітчизняній гідравліці)
• Напруга котушки: 24V DC, можливо замінити на котушки 110 В, 220 В і 12 В за бажанням клієнта